Rubriky
Nej filmy

Jenna Ortega končí se sérií Vřískot (Scream )

Jenna Ortega nebude pokračovat ve filmu Vřískot 7 (Scream 7), což ještě zvyšuje význam její role v očekávaném filmu Beetlejuice 2, který má premiéru v roce 2024. Odchod Ortegy ze série Vřískot potvrzuje, jak velký potenciál má její účinkování v dalších filmech.

Jenna Ortega, která se proslavila ve filmu Vřískot (Scream) a seriálu Wednesday, se nyní zaměřuje na hororovou franšízu Beetlejuice. Ve filmu Beetlejuice 2, jehož premiéra je naplánována na 6. září 2024, se objeví jako dcera Lydie Deetz, kterou hrála Winona Ryder.

Důsledky pro budoucí filmy

Ortega byla důležitou součástí úspěchu filmu Vřískot 6 a její odchod z celé filmové série může ještě více zvýšit očekávání a úspěch Beetlejuice 2. Tento film by mohl snadno překonat výdělky původního filmu Beetlejuice z roku 1988, který vydělal 75 milionů dolarů.

Tim Burton a Pokračování

Ačkoli se očekává, že Beetlejuice 2 bude velkým trhákem, Tim Burton, režisér filmu, je známý svým selektivním přístupem k pokračování svých filmů. Přestože by úspěch filmu mohl vést k myšlence na Beetlejuice 3, u Tima Burtona je nepravděpodobné, že by se vracel k této franšíze bez přesvědčivého příběhu.

Jenna Ortega tak otevírá novou kapitolu své kariéry s velkým očekáváním okolo filmu Beetlejuice 2. Její rozhodnutí opustit Vřískot a soustředit se na jiné projekty ukazuje na rostoucí důležitost a rozmanitost její herecké kariéry.

Autor: Tomáš Skočdopole

Tomáš Skočdopole je uznávaný český filmový kritik a autor, který se proslavil svým jedinečným pohledem na kinematografii a hlubokou znalostí filmové historie. Narodil se v Praze a od mládí projevoval silný zájem o film a jeho různé aspekty. Jeho styl psaní čerpá inspiraci z Quentina Tarantina, projevuje se v něm vášeň pro detail a nekonvenční přístupy k filmové naraci. Skočdopole je známý svou schopností analyzovat a interpretovat filmová díla na hluboké úrovni, přičemž často propojuje klasické a moderní filmy v kontextu širších kulturních a společenských trendů. Jeho články, publikované v předních českých filmových časopisech a na online platformách, jsou ceněné pro jejich erudici a originální pohled na film jako uměleckou formu. Tomáš se také často účastní filmových festivalů a diskusních panelů, kde sdílí své znalosti a nadšení pro film s širokou veřejností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *