Rubriky
Kde a jak sledovat

Kde sledovat filmy zdarma?

Neznáme nikoho, kdo by neměl rád filmy. Ve chvíli, kdy si chcete pustit nějaký konkrétní snímek, začnete přemýšlet nad tím, zda a kde se dají sledovat filmy online zdarma. Naprostou jedničkou býval kdysi web Freefilm.to. Jelikož ale stránky, které nabízí filmy online úplně zdarma, nejsou úplně legální, mířila na Freefilm v předminulém roce žaloba a ten musel v 2021 ukončit své služby. Přesto ale stále existují webové stránky, na kterých je online filmů ke shlédnutí dostatek. Dokud poskytují své služby, můžete na nich sledovat online filmy úplně zdarma. Připravili jsme přehled těch nejlepších.

Bombuj.si

Pokud hledáte online film, bombuj.si je často první volbou. Tato stránka nabízí nespočetné množství online filmů i seriálů, které si můžete libovolně přehrávat. Postačí si vybrat, na co chcete koukat. Velkou výhodou portálu je fakt, že drtivé množství filmů mají dostupné ve 3 verzích – v CZ dabingu, v SK dabingu nebo v původním znění s CZ/SK titulky. Každý tak zde může koukat na film v takové podobě, jakou má nejraději.

Nevýhodou portálu Bombuj.si je množství reklam, které je před spuštěním filmu potřebné odklikat, často s 18+ obsahem. Jde ale o nutné zlo, jelikož pokud chcete Bombuj.si používat, nemůžete mít zapnutý ani AdBlock. Nicméně pokud chcete shlédnout online film zdarma, musíte s reklamami dopředu počítat.

Kukaj.to

Další možností, jak shlédnout online film úplně zdarma, je portál Kukaj.to. Množstvím filmového i seriálového obsahu je dost podobný bombuj.si – najdete zde opravdu jakýkoli film, který hledáte.
Opět je zde možnost vybrat si, zda chcete film sledovat v češtině, slovenštině nebo v původním znění s titulky. Různých jazykových verzí jednotlivých filmů je zde snad ještě více, než je tomu v případě Bombuj.si.

Ve srovnání s bombuj je na kukaj.to také podstatně méně reklamy. Jiný je tento portál také v tom, že můžete mít při přehrávání videa zapnutý AdBlock.

Výborné je také uživatelské rozhraní stránek, kde si přehledně můžete filtrovat nabídku filmů i v těch případech, kdy nehledáte konkrétní snímek, ale pouze inspiraci, co sledovat.

Filmplanet.to

Na tomto filmovém webu na vás opět čekají přehledné stránky s množstvím filmů, které můžete sledovat online úplně zdarma. Výhodou je, že stejně jako v případě Kukaj.to můžete mít zapnutý AdBlock.

O něco hroší je ve srovnání s prvními 2 weby vyhledávání – nemá našeptávač. Pokud hledáte konkrétní film, musíte nejdříve napsat jeho kompletní název a poté ho vyhledat.

Na filmplanet.to le chybí filmy v původním znění. Kdo rád sleduje filmy v originálu s titulky, si tak zde na své nepřijde. Dostupné jsou pouze filmy s českým a slovenským dabingem.

Sledujfilmy.io

Další z webových stránek, na kterých na vás čeká množství filmového obsahu zdarma. Postačí si najít to své. Vyhledávání filmů je na Sledujfilmy.io pohodlnější než na Filmplanet.to, protože výborně funguje našeptávání a nemusíte tak psát celý název filmu, který hledáte. Nabídka různých filmů je zde skutečně obrovská.

I v tomto případě ale platí to, co u Filmplanet.to – dostupné jsou hlavně dabované filmy. Pokud rádi koukáte na originální znění s titulky, lepší bude zamířit například na Bombuj.si. Pokud ale rádi sledujete filmy s dabingem, pak je stránka sledujfilmy.io více než dostačující.
Potěší také menší množství reklam, film si pustíte na pár kliknutí.

Sledujserialy.io

Stejný provozovatel stránek jako v případě Sledujfilmy.io, zde si ale na své přijdou milovníci seriálů. Platí zde ale všechno to, co jsme popsali výše u webu Sledujfilmy.io. Seriálová nabídka je zde opravdu obrovská, najdete téměř jakýkoli seriál.

Pokud seriály sledujete rádi, pak nejspíše nenajdete žádný web, kde by seriálů online zdarma bylo více než na Sledujserialy.io.

Autor: Tomáš Skočdopole

Tomáš Skočdopole je uznávaný český filmový kritik a autor, který se proslavil svým jedinečným pohledem na kinematografii a hlubokou znalostí filmové historie. Narodil se v Praze a od mládí projevoval silný zájem o film a jeho různé aspekty. Jeho styl psaní čerpá inspiraci z Quentina Tarantina, projevuje se v něm vášeň pro detail a nekonvenční přístupy k filmové naraci. Skočdopole je známý svou schopností analyzovat a interpretovat filmová díla na hluboké úrovni, přičemž často propojuje klasické a moderní filmy v kontextu širších kulturních a společenských trendů. Jeho články, publikované v předních českých filmových časopisech a na online platformách, jsou ceněné pro jejich erudici a originální pohled na film jako uměleckou formu. Tomáš se také často účastní filmových festivalů a diskusních panelů, kde sdílí své znalosti a nadšení pro film s širokou veřejností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *