Rubriky
Kde a jak sledovat

Kde stahovat filmy zdarma

Jestliže se chcete podívat na filmy, které vás budou bavit, můžete si je stáhnout na webech, které jsou k tomu zaměřeny. Je to snadné a jednoduché, stačí jen vyplnit kód a stáhnout si film.

Uloz.to

Uloz.to je internetová platforma, která nabízí jak filmy, tak také obrázky nebo videa. Můžete si také posílat soubory, zálohovat a sdílet. Ukládat na disku, rovněž ukládat aplikace. Soubory jsou zašifrovány kódem. U těch, které jsou volně k dispozici, stačí kód jenom vyplnit. Osobní soubory se dají zakódovat a poslat jen těm uživatelům, kteří si jej mají stáhnout.

Můžete posílat fotky i videa svým známým. Jestliže máte větší množství fotek a nejde je poslat přes běžné internetové nástroje, můžete je posílat přes ulož.to. Možnost přehrávání je také online, kdy si můžete pustit jakékoliv filmy. Dá se tu nabít kredit, přes který si stáhnete filmy nebo hudbu rychleji. Běžné stahování trvá pár hodin, zato předplacená forma je mnohem rychlejší. V řádu několika minut. Kredit je platný dva roky. Pomalejší stahování je zdarma, což je největší výhodou této populární platformy.

Datoid

Datoid je mladší webovka pro stahování souborů. Můžete zde najít filmy, které jsou ve formátech vhodných k přehrání souborů. Nahrávají se zde soubory ve filmové podobě a taky audiosoubory. Má příjemný modrý vzhled. Soubory se dají filtrovat podle typu a hodnocení, které přidělují lidé, jenž je stahují. Snáze se tak dá nalézt kvalitní film.

Vyhnete se filmům se špatným rozlišením. Na Datoid je nabídka nové filmy, na kterou si můžete kliknout rovnou přes google. Kredity nemají časové omezení a ve funkci Premium je neomezená rychlost stahování. Po založení účtu si nahrajete hudbu, kterou jste sami složili nebo také natočíte váš film.

edisk

edisk je platforma, která nabízí stahování filmů a souborů. Funguje už deset let a dá se v ní dobře vyhledávat. Je vyveden v oranžové barvě a ceny jsou příznivé. edisk je spolehlivý a rychlý, je zabezpečen proti výpadku proudu, což trvá 24 hodin. Data jsou vysoce důvěrné, vaše schránka se dá spravovat přes jakýkoliv počítač. 

File-share

Dříve nazývané Rapid share. Je zde možno vyhledávat v souborech a můžete si i bezplatně stahovat. Je tu však omezená rychlost. Jestliže si zaplatíte kredit, je stahování rychlejší.

Hellshare

Hellshare také nazývaný hellspy je stahovací platforma, která je nejstarší ze služeb na internetu. Sdílí účty uživatelů a nabízí kreditní systém, kde si můžete rychlejší stahování zaplatit. Koupit si účet je možné i pomocí SMS. Hellshare obsahuje návod, jak jej používat. Nahrávání souborů, stahování, dobíjení kreditů, reklamace, provizní systém i autorská práva.

Je vhodná tím, že zde můžete nahrávat celé velké soubory, jako fotoalba z dovolené, domácí videa, prezentace a rozmanité dokumenty. Hellshare vznikl v roce 2007 a je funkční dodnes.

Webshare

Webshare umožňuje vyhledávání v souborech a také videích. Tarify účtu jsou tři, dělí se na Silver, pak Gold a také Platinum. Jsou rozděleny podle doby, kdy můžete stahovat filmy. Nejkratší je měsíc, pak tři měsíce a také celý rok. Soubory můžete nahrávat a získáváte také body za jejich stahování. Celá platforma Webshare je v příjemné světle zelené barvě a jsou zde Často kladené otázky a odpovědi, které vám napomohou k lepší orientaci.

Sdilej.cz

Na internetu bývala služba Czshare.cz, která byla první stahovací platformou. Před dvěma lety se přejmenovala, avšak má stále původní webové stránky. Je to jedno z největších úložišť v Česku a Slovensku. Výhodou je kredit, který vám nepropadne. Funguje zde dvojnásobně rychlejší stahování. Můžete Sdilej.cz použít i pro mobily a tablety. Funguje zde stahování zdarma.

Autor: Tomáš Skočdopole

Tomáš Skočdopole je uznávaný český filmový kritik a autor, který se proslavil svým jedinečným pohledem na kinematografii a hlubokou znalostí filmové historie. Narodil se v Praze a od mládí projevoval silný zájem o film a jeho různé aspekty. Jeho styl psaní čerpá inspiraci z Quentina Tarantina, projevuje se v něm vášeň pro detail a nekonvenční přístupy k filmové naraci. Skočdopole je známý svou schopností analyzovat a interpretovat filmová díla na hluboké úrovni, přičemž často propojuje klasické a moderní filmy v kontextu širších kulturních a společenských trendů. Jeho články, publikované v předních českých filmových časopisech a na online platformách, jsou ceněné pro jejich erudici a originální pohled na film jako uměleckou formu. Tomáš se také často účastní filmových festivalů a diskusních panelů, kde sdílí své znalosti a nadšení pro film s širokou veřejností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *